Dobro Dosli Irmin.com
      Registruj Se Home  |  Topici  |  Downloads  |  Vaš Account  |  Forum  |  Radio Stanice  |  Pošalji Tekst  |  Objavljeno  
Irmin.com: Forums

Irmin.Com :: Pogledajte teme - igrice na facebook-u
 Cesta pitanja (FAQ)Cesta pitanja (FAQ)   PretragaPretraga   Korisnicke grupeKorisnicke grupe   ProfilProfil   Vase privatne porukeVase privatne poruke   PrijavaPrijava 

igrice na facebook-u
Idi na stranicu Nazad  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napišite i unesite novu temu   Odgovorite na poruku    Irmin.Com forum -> Igrice
Pogledajte prethodnu temu :: Pogledajte sljedeću temu  
Autor Poruka
kame
Pricalica²
.

Pridružio se: Aug 28, 2006
Poruka: 3719

PorukaUneseno: po avg 08, 2011 2:27 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

“Google plus” dostigao broj od 25 miliona korisnika

Nova društvane mreža Google+dostigla je broj od 25 miliona korisnika, čime je postala najbrže rastuća internet stranica u historiji.
Istraživanje je provela analitička kuća “comScore”, koja navodi da je društvenoj mreži “Facebook” trebalo tri godine da dostigne 25 miliona korisnika, a “Twitteru” oko dvije i pol godine.
Prema istim podacima, četvrtinu korisnika mreže “Google+” čine Amerikanci, (oko šest miliona), zatim slijede Indijci sa 3,6 miliona, te Kanađani i Britanci sa po milion korisnika
Na vrh
Pogledajte profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Classic_Rose
Pendrek Efendija

Pridružio se: Dec 10, 2003
Poruka: 14026

PorukaUneseno: po avg 08, 2011 2:37 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

ja sam pre farmvile igrala ali sad ne igram vishe hahah Smile
samo dodjem da procitam koju pametnu haha ako ima i to je to...postavim sta slusam i pricam sa rodbinom..........
kao ptica ranjena

RIP Emina Redza...zauvjek u nashim mislima 1982-2009
Na vrh
Pogledajte profil korisnika Pošaljite privatnu poruku Pošaljite email MSN Messenger
Dezza
Mladozenja

Pridružio se: Jun 12, 2003
Poruka: 11144
Mjesto: Ja i alisa u zemlji sisa

PorukaUneseno: po avg 08, 2011 3:16 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

kame ::
Rolling Eyes pitali neku staru nanu,kolko ima djece,gdje su,kako su,sta rade...veli nana,imam ja sinko jednog sina i pet ćera imam...sin mi je otišo radti u sloveniju,dvi najstarije ćeri su se poudale,jedna mi je počela,fala dragom Bogu i radti,...a ove dvi,što su mi najmlađe,i one su završle školu,al nejma se posla,one su sad na tom njekvom FEJZBUKU,tako da sam ti ja sinko po cili dan sama kodće...eto,šta ćeš...nemereš ništa... Shocked

:maj

Mr. Green

Njekakvom, nejma Laughing ovaj govor mi zvuci nesto poznato Laughing

Svaku osobu treba iskoristiti maksimalno.

Feki moRe biti mater jednom poznatom "web tucach-u"

Dzejnica je postala Dzejnetina

emYna je NE KU LT UR NA
Na vrh
kame
Pricalica²
.

PorukaUneseno: po avg 08, 2011 3:37 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

ma pravi Krajiski Razz

http://www.youtube.com/watch?v=-ngyXkETIFI&feature=related
Na vrh
Seka-aida
Ovisnik

Pridružio se: Jan 27, 2005
Poruka: 6049

PorukaUneseno: po avg 08, 2011 5:04 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

kame ::

Seka-aida ::
Bonk

Bas tako Aida Sad

Grupa hakera Anonymous prijeti da će ugasiti društvenu mrežu Facebook jer ugrožava privatnost ljudi i slobodu informacija! Prema njihovim navodima, to će se desiti 5. novembra.
Navodno, Facebook prodaje informacije o svojim korisnicima vladinim agencijama i firmama kako bi mogle da špijuniraju ljude širom svijeta.
Takođe, hakeri su pozvali sve ljude koji žele da zaštite svoju privatnost da sami ugase naloge na ovoj društvenoj mreži, prije nego što oni definitivno “ubiju” Facebook petog dana novembra 2011!
Da li je ovo još samo jedna prazna prijetnja, način da se privuče pažnja ili prljava borba protiv konkurencije, saznaćemo sigurno uskoro. Ako ne prije, a ono 5. novembra… Preživjeli smo toliko “smakova svijeta”, da li ćemo “preživjeti” smak Facebooka?

AUDIO ZAPIS

:maj

Prezivjecemo ali tesko Laughing juricemo sa nasim slikama kroz ulice i pitajuci narod: "Svidja li ti se?" Laughing Laughing
Drugarica
Ovisnik

Pridružio se: Nov 06, 2003
Poruka: 7575
Mjesto: Schweiz

PorukaUneseno: ut avg 09, 2011 8:35 am    Naslov: Odgovor sa citatom

heheheh... sekiceee.. thumb
Na vrh
Pogledajte profil korisnika Pošaljite privatnu poruku MSN Messenger
kame
Pricalica²
.

PorukaUneseno: ut avg 09, 2011 2:20 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

Facebook je izuzetno popularan među djecom i mladima, ali njihovi roditelji mogli bi se zabrinuti kada bi saznali da ova stranica za društveno umrežavanje može ometati učenje i naštetiti zdravlju djece koja su zbog toga i više depresivna
Istraživanje o kome piše magazin “Time”, pokazalo je da učenici u srednjoj školi i studenti na fakultetima koji provjeravaju Facebook najmanje jednom tokom 15-minutnog perioda za vrijeme trajanja nastave, redovno dobivaju niže ocjene.
Druge studije su otkrile da tinejdžeri koji koriste Facebook naginju prema narcisoidnosti, a odrasli mladi mladi koji su aktivni na stranicama za društveno umrežavanje pokazuju i neke druge psihičke poremećaje. Štaviše, svakodnevno korištenje medija i tehnologije – a koji tinejdžer ne koristi tehnologiju svaki dan? – čini djecu sklonijima anksioznosti i depresiji, prenosi “Net”.
Ove loše vijesti objavljene su tokom proteklog vikenda na 119. godišnjoj konvenciji Američke psihološke udruge, a saopštio ih je Larry Rosen, profesor psihologije na kalifornijskom državnom univerzitetu Dominguez Hills, koje se bavi istraživanjem psihologije tehnologije.
Međutim, ima i dobrih vijesti, naravno. Dok se Facebook i druge tehnologije optužuju za ugrožavanje djece, ove tehnologije također pomažu djeci da razviju svoj identitet i izbruse svoju sposobnost da saosjećaju sa drugima.

Na vrh
Prikažite poruke od zadnjih:   
Napišite i unesite novu temu   Odgovorite na poruku    Irmin.Com forum -> Igrice Sati su u GMT - 4 sata
Idi na stranicu Nazad  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strana 22 od 22

Skoci na:  
Ne možete dodavati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

:: Home :: Downloads :: Pošalji Text :: Vaš Account :: RadioStanice :: Forums :: Objavljeno ::

Web site powered by PHP-NukeApache Web ServerPHP Scripting Language
PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The comments, poems, stories and other texts are property of their posters.
All the rest © 2000 - 2011 http://www.irmin.com sPaMME@irmin.COM

Page Generation: 0.241 Seconds