Dobro Dosli Irmin.com
      Registruj Se Home  |  Topici  |  Downloads  |  Vaš Account  |  Forum  |  Radio Stanice  |  Pošalji Tekst  |  Objavljeno  
Irmin.com: Forums

Irmin.Com :: Pogledajte teme - jeli kafa ili kahva
 Cesta pitanja (FAQ)Cesta pitanja (FAQ)   PretragaPretraga   Korisnicke grupeKorisnicke grupe   ProfilProfil   Vase privatne porukeVase privatne poruke   PrijavaPrijava 

jeli kafa ili kahva
Idi na stranicu Nazad  1, 2, 3, 4, 5

Napišite i unesite novu temu   Odgovorite na poruku    Irmin.Com forum -> Vasa Znatizelja
Pogledajte prethodnu temu :: Pogledajte sljedeću temu  
Autor Poruka
kame
Pricalica²
.

Pridružio se: Aug 28, 2006
Poruka: 3719

PorukaUneseno: su jul 23, 2011 11:37 am    Naslov: Odgovor sa citatom

Ah Amela što imaš ljepo ime i koliko me obavjestiše moji točni i neprovjereni izvori i nana ti se tako zvala..(normalno sretno razvedena ali ne svojom krivicom) .helem nejse nadam se lijepom druženju i da baška dočekamo sudnji dan Smile Nadam se da broj pored imena ne označava broj cipela i da si (ste) punoljetni i s time odgovarate za svoje postupke koji se ponekad mogu malo i kositi sa Pravilnikom ovoh Foruma (Ništa novo) kao i to da sam PRVI koji ti želi dobrodošlicu u ovu oazu mira, spokoja, rahatluka i dizanja tlaka u koji vakat...Svako dobro i ..kao što navedoh.....idemo u nastavku na ..kaHvenuisanje Smile)
Na vrh
Pogledajte profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
MalenoTvoje22
Pricalica

Pridružio se: Jan 25, 2009
Poruka: 2494

PorukaUneseno: ne jul 24, 2011 6:21 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

ma who cares, glavno je da se razumijemo Laughing
ne mogu da vjerujem da nekom ide na zivce il da je nacionalno ako se kaze kafa ili kahva
to ti je sve nacin odgoja i gdje si rasto, bar po mom...
meni sve jedno Very Happy
Ary87
Tek Doš'o

Pridružio se: Jul 26, 2011
Poruka: 9

PorukaUneseno: sr jul 27, 2011 5:49 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

pa kako god pravilno je sve zavisi iz kojeg si djela bosne,svi imaju drugaciji nacin kako se kaze.

Kod mene je kafa.
Na vrh
dado1605
Pendrek Efendija

Pridružio se: Aug 19, 2004
Poruka: 16642
Mjesto: tamo gdje ljubav pocinje

PorukaUneseno: ce jul 28, 2011 11:56 am    Naslov: Odgovor sa citatom

kod mene je kafa
ali kako god da se zove
prija
ne mora biti ni po pravopisu heheheh

Voli me i onda kad ne znas kuda ces sa tugom.....
Na vrh
Pogledajte profil korisnika Pošaljite privatnu poruku Posjetite autorovu web stranicu
kame
Pricalica²
.

PorukaUneseno: pe jul 29, 2011 11:38 am    Naslov: Re: jeli kafa ili kahva Odgovor sa citatom

ElzanaB ::
Ja se izvinjavam ako tema vec postoji onda naravno uklonite ovu,
pospana sam pa mi bas i nije do gledanja gdje je tema vezana o kafi. Naravno, ako ste vec mogli primjetiti po postovima koje sam vec komentarisala pokusala sam je naci.
Ovaj, moj momak i ja cesto razgovaramo putem telefona ili licno i cesto puta se zadesi recenica "idem na kafu" ili hajmo izaci do Starbucks na kafu"
Ja inace kazem kahva a on kafa i on vec mali milion puta od godine dana kako smo zajedno zapitkuje zasto ja kazem kahva a ne kafa.
Kazem jednostavno tako je ali naravno opet se to pita i sada mene zanima kako je ustvari pravilno da se kaze kod nas u Bosni? Kafa ili kahva? Tako da mu ispravku mogu baciti u lice Laughing

Nazovi kako hoces samo nek je od srca i volje za dobar muhabet Smile
Na vrh
Amela31
Tek Doš'o

Pridružio se: Jul 20, 2011
Poruka: 26

PorukaUneseno: pe avg 12, 2011 7:34 am    Naslov: Odgovor sa citatom

Moja se nana zvala Ćama, Kame. Nikad nisam bila udavana. Broj cipela nije 31, vec malo veci Smile Šta mogu. Mnogo hvala za dobrodošlicu.
Na vrh
kame
Pricalica²
.

PorukaUneseno: pe avg 12, 2011 1:05 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

Ah draga Amelice , mala zabuna bjese jer znam da se tu neko vrijeme vrzmala i motala jedna tvoja imenjakinja no sjetih se da od polovine februara tekuce godine njoj iza imena stoji "41" sto be rekli preguarala najbolje godine koje tebi tek dolaze no zanemarimo sad to jer smo stvar sveli na mjesto po tom pitanju , jeli tako... Rolling Eyes No ta biografija ti mila sestro skrta te cemo jedne veceri tamo u kasnu jesen kad noci budu duge otvoriti mahsuzije kviz po pitanju npr. boje ociju, kose, visine, tezine, strucne spreme...muzika koju volis, glumac kojeg volis, itd itd.. Toliko za ovaj put i jedan mali savjet...forum je pun trudnica te se cuvaj upadanja u njihove rasprave oko pelena i slicnih baglama jer koliko sam ustanovio neki je virus u pitanju jer imam osjecaj da sam i ja (da prostis) u drugom ...stanju Shocked..

.Izmedju mene i svijeta uvijek ... JA ____ Mr. Green
Na vrh
Prikažite poruke od zadnjih:   
Napišite i unesite novu temu   Odgovorite na poruku    Irmin.Com forum -> Vasa Znatizelja Sati su u GMT - 4 sata
Idi na stranicu Nazad  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoci na:  
Ne možete dodavati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

:: Home :: Downloads :: Pošalji Text :: Vaš Account :: RadioStanice :: Forums :: Objavljeno ::

Web site powered by PHP-NukeApache Web ServerPHP Scripting Language
PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The comments, poems, stories and other texts are property of their posters.
All the rest © 2000 - 2011 http://www.irmin.com sPaMME@irmin.COM

Page Generation: 0.290 Seconds