Dobro Dosli Irmin.com
      Registruj Se Home  |  Topici  |  Downloads  |  Vaš Account  |  Forum  |  Radio Stanice  |  Pošalji Tekst  |  Objavljeno  
Irmin.com: Forums

Irmin.Com :: Pogledajte teme - TRECA SANSA.....
 Cesta pitanja (FAQ)Cesta pitanja (FAQ)   PretragaPretraga   Korisnicke grupeKorisnicke grupe   ProfilProfil   Vase privatne porukeVase privatne poruke   PrijavaPrijava 

TRECA SANSA.....
Idi na stranicu Nazad  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napišite i unesite novu temu   Odgovorite na poruku    Irmin.Com forum -> Ljudi/Relacije
Pogledajte prethodnu temu :: Pogledajte sljedeću temu  
Autor Poruka
falic
Expert

Pridružio se: Jun 25, 2008
Poruka: 158
Mjesto: USA

PorukaUneseno: ce sep 15, 2011 12:51 pm    Naslov: Odgovor sa citatom

Draga Raisa,
Ne znam u kakvim uslovima tvoja prijateljica zivi, i da li je to sto si joj poslala bilo bas ono sto je njoj najpotrebnije.
Neki ljudi, dole u Bosni, zive u jako siromasnim uslovima i najpotrebniji ima je novac, da kupe sebi ono sto im treba, brasno, secer, so, obucu za dijete...ono sto samo oni znaju da im je najpotrebnije, prioritet.
Takvim ljudima ako posaljes parfeme, kozmetiku, i slicno, samo ce pogledati u to i pomisliti, "kao da je meni do ovoga"..."a moje dijete nema sta da obuje"...
Iskreno receno, ko zivi u takvim uslovima, ne misli toliko na svoju pojavu i da li je stavio dezodorans, je li oznojen, mirise li na kravu, jeli mu/joj kosa perfektno ispeglana, da li mu/joj boja cipela/papuca idu uz ostalu odjecu, i tako dalje...

U drugom slucaju, neki ljudi dole su jako izbirljivi kad je u pitanju ono sto zele, i sto misle da im je potrebno. To su oni malo bolje stojeci, sa boljim primanjima, sto imaju dovoljno za ono osnovno, zive u sredini gdje se covjek mjeri po tome kako je obucen, kako mirise, kako drzi do sebe.
Na primjer, posaljes prijateljici parfem, losion, dezodorans, koji nije neka cuvena marka, ona ce samo u to pogledati i pomisliti, "Jao sta mi je poslala, nikad nisam cula za ovu marku". Primirisace parfem, i reci "uff, brzo ce izlapiti"...

Tako draga moja Raisa...ne znam u koju kategoriju tvoja prijateljica spada, u jednu od ove dvije kategorije sigurno...a mozda postoji i treca kategorija, to su oni koji su navikli da im neko salje, i koji to smatraju zdravo za gotovo, znaci ako si poslala, neka si, ti imas, a oni nemaju...duzna si..

Zato draga moja Raisa ako saljes nekome poklone, halali, ne ocekuj ni hvala, ni da te vjecno spominju. Ocekuj samo nagradu od Allaha, jer njegova nagrada je sigurno veca nego bilo koja dunjalucka nagrada.

Posalji i zaboravi kao da nisi nikad poslala, i ako ti nekad neko od onih kojima saljes pomene kako si im nekad slala, ti se iznenadi i reci "ne sjecam se ja to, ja saljem kad mogu, na pamtim ja to"
Very HappyVery HappySmile

Selam...
Na vrh
Pogledajte profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikažite poruke od zadnjih:   
Napišite i unesite novu temu   Odgovorite na poruku    Irmin.Com forum -> Ljudi/Relacije Sati su u GMT - 4 sata
Idi na stranicu Nazad  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

Skoci na:  
Ne možete dodavati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

:: Home :: Downloads :: Pošalji Text :: Vaš Account :: RadioStanice :: Forums :: Objavljeno ::

Web site powered by PHP-NukeApache Web ServerPHP Scripting Language
PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The comments, poems, stories and other texts are property of their posters.
All the rest © 2000 - 2011 http://www.irmin.com sPaMME@irmin.COM

Page Generation: 2.353 Seconds